Vernostný program UTAFOR

Ahoj, dobrodruh!

sme radi, že s nami zdieľaš svoju vášeň pre dobrodružstvo a nekonečnú krásu prírody. Chceme Ti preto povedať „ĎAKUJEME“ aj prostredníctvom nášho VERNOSTNÉHO PROGRAMU, a podporiť Ťa tak v prežívaní nových dobrodružstiev tam vonku.

Ako to celé funguje?

Vytvor si účet na našom webe, pravidelne dopĺňaj svoju taktickú výbavu produktami z nášho e-shopu a užívaj si svoje adventúry. My máme v merku všetky Tvoje objednávky od registrácie za posledných 365 dní, a podľa nich Ťa zaradíme do jednej z troch úrovní nášho vernostného programu:

KADET

Príležitostný dobrodruh, ktorý u nás za posledných 365 dní minul 100 € s DPH. Automaticky získava 4% zľavu na všetky produkty.

DOBRODRUH

Dobrodružstvu sa venuje pomerne často, preto naň míňa viac. Pri obrate 300 € s DPH za posledných 365 dní získa ešte výraznejšiu - 8% zľavu - na celý sortiment UTAFOR.

PROFÍK

Dobrodružstvo je jeho každodenné hobby alebo je to jeho náplň práce. Ak si u nás minul na svoje dobrodružstvá za posledných 365 dní 500 € s DPH, nielenže získaš 11% zľavu na všetko, ale aj dopravu zadarmo.

Po prihlásení sa do svojho vernostného účtu, uvidíš v e-shope zľavnené ceny. O Tvojom postupe, v rámci vernostného programu, Ťa budeme informovať
e-mailom. Možno začneš ako KADET alebo z Teba bude rovno PROFÍK. :)

Aké sú ďalšie výhody registrácie?

  • máš vždy prehľad o svojich objednávkach, a to aj v najzapadnutejších zákutiach outdoorového sveta (pokiaľ Ťa signál neopustí :D),
  • nákup výbavy na ďalšie dobrodružstvo je pre Teba oveľa rýchlejší,
  • využívaš exkluzívne ponuky dostupné len pre registrovaných,
  • ak odoberáš náš newsletter, máš príležitosť získať špeciálne zľavy, vernostné kupóny a sezónne akcie medzi prvými.


Týmto ale určite nekončíme. Do budúcna pripravujeme ďalšie prekvapenia. A kto sa o nich dozvie ako prvý? No predsa TY – ten verný. ;-)

Ďakujeme, že si tu s nami.

S láskou k prírode a dobrodružstvu,

Tvoj Tím UTAFOR.sk