Výmena tovaru - výmenný balík

Vážení zákazníci.

Pri nákupe tovaru na diaľku sa môžu vyskytnúť situácie, kedy vám tovar nesadne - chcete inú veľkosť či dĺžku a podobne. V spolupráci s kuriérskou spoločnosťou DPD vám ponúkame možnosť rýchlej, jednoduchej a efektívnej výmeny tovaru.

Služba sa volá "VÝMENNÝ BALÍK". Jej princíp spočíva v tom, že už nemusíte strácať čas chodením na poštu a čakaním v rade a nemíňate peniaze navyše na zasielanie tovaru späť k nám.

Na výmenu tovaru máte štandardne 14 dní od prijatia zásielky

Ak Vám tovar nevyhovuje a chcete ho vymeniť za iný tovar, nemusíte nám ho posielať. Kontaktujte nás a dohodnite si výmenu prostredníctvom služby "VÝMENNÝ BALÍK". Následne Vám v dohodnutej lehote kuriér DPD prinesie nový tovar. Kuriérovi jednoducho odovzdáte pôvodne objednaný tovar, ktorý Vám nesedel a to je všetko.

Túto službu ponúkame GRÁTIS, ak meníte akýkoľvek tovar z objednávky, ktorá mala hodnotu nad 50€ s DPH bez poštovného.

VÝMENA TOVARU funguje nasledovne:
- kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a požiadajte o výmenu tovaru
- následne Vám oznámime ďalší postup výmeny a všetky detaily
 

PRVÁ VÝMENA TOVARU stojí 0,00 € s DPH - GRÁTIS!!!*, resp. 3,98 € s DPH, ak hodnota pôvodnej objednávky nedosiahla hodnotu tovarov nad 50 € s DPH bez poštovného.
- druhá a každá ďalšia výmena tovaru je spoplatnená sumou 3,98€ s DPH

*podmienkou prvej výmeny zadarmo je hodnota pôvodnej objednávky nad 50€ s DPH ( tovary v objednávke bez poštovných nákladov musia úhrnom presiahnuť hodnotu 50€)