Produkty značky GRUB'S

GRUB'S vznikla v Spojenom kráľovstve so zámerom vytvoriť odolnú a spoľahlivú outdoorovú obuv pre profesionálov pracujúcich v náročných podmienkach ako vlhko, blato, sneh a mráz. Značka svoje zameranie rozšírila aj do oblasti outdoorovej a voľnočasovej obuvi. Značka sa zameriava na využívanie pokročilých materiálov a technológií, čo ju robí lídrom v oblasti vodotesnej obuvi. Obuv GRUB'Sje navrhovaná s ohľadom na odolnosť voči náročným podmienkam a zároveň poskytuje maximálny komfort.

Portfólio značky GRUB´S v našom e-shope zahŕňa predovšetkým čižmy - gumáky. Tieto sa od konkurencie odlišujú vo viacerých aspektoch.

Všetky čižmy GRUBS® sú 100 % nepremokavé, takže nohy zostanú v teple, suchu a chránené v nepriaznivom počasí a špinavých pracovných podmienkach. Tajomstvo výnimočnosti je v patentovanej technológii Insu-foam Ultra™. Tento materiál je použitý v hornej časti obuvi (textilná časť v oblasti lýtka). Materiál Insu-foam Ultra™ pôsobí ako "neutrálne médium" medzi vnútornou a vonkajšou teplotou. Prirodzene ľahký, pružný, mäkký, nepremokavý a priedušný materiál je veľmi pohodlný, dobre sa prispôsobí tvaru Vašich nôh a udržiava Vaše nohy v teple a suchu. Materiál Insu-foam Ultra™ je podobný neoprénu, ale je priedyšný.

Ďalšou z revolučných vlastností obuvi GRUBS® je štruktúrovaná, priedušná podšívka Superdri™. Materiál Superdri™ sa skladá z tisícov drobných vertikálnych vlákien, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu po celom vnútornom povrchu podšívky. Prebytočná vlhkosť a pot, ktoré by sa mohli v topánke hromadiť, sa rýchlo odvádzajú preč. Materiál Superdri™ má antibakteriálne vlastnosti a odoláva pachom. Tým sa pre vaše nohy vytvorí príjemné prostredie, ktoré umožňuje celodenné a každodenné používanie čižiem.

Gumené časti obuvi sú z prírodného kaučuku. Guma v čižmách tak zostane pružná dlhé roky a prípadné malé prepichnutia sa dajú opraviť! Zvršok má trojito vystuženú oblasť špičky a štvornásobne vystuženú oblasť päty. Podrážka je vyrobená z prírodného kaučuku s vysokou odolnosťou proti oderu a perfektnou priľnavosťou k povrchom. 

Čižmy GRUB'S využijete v širokom spektre teplôt, štandardne v komfortnej zóne od -20°C do +20°C, napr. čižmy TAYLINE či FROSTLINE, v extrémnom chlade oceníte čižmy SNOWLINE, ktoré majú zónu komfortu až do -40°C. Kto nerád nosí čižmy, ale potrebuje odolnú obuv do blata a mokrého snehu, tomu sa hodia členkové topánky PTARMIGAN s vlastnosťami gumákov GRUB'S.

Cenová hladina

89 EUR
125 EUR

Výrobcovia

X

Štítky

X

Farba / vzor

X

Farebný variant

X

Určené pre

X
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 produktov

Grub's PTARMIGAN 5.0 neoprénové členkové topánky

komfort: -20°C až +20°C | blato | sneh
114.98  €
KÚPIŤ
Grub's FROSTLINE 5.0 neoprénové čižmy do chladných podmienok
>

Grub's FROSTLINE 5.0 neoprénové čižmy do chladných podmienok

komfort: -20°C až +20°C | blato | sneh
89.98  €
KÚPIŤ

Grub's TAYLINE 5.0 neoprénové čižmy

komfort: -20°C až +20°C | blato | sneh | močovka
109.98  €
KÚPIŤ

Grub's SNOWLINE 8.5 teplé neoprénové čižmy

komfort: -40°C až +10°C | mráz | sneh | blato
124.50  €
KÚPIŤ